۶ روش خانگی برای از بین بردن خط اخم


سرویس سبک زندگی لاو: چین و چروک های عمودی که بین ابروها به وجود می‌آیند و هم زنان و هم مردان مستعد آن می‌باشند با بالا رفتن سن بوجود می‌آید ولی گاهی اوقات مراقبت نکردن از پوست و همچنین نور خورشید باعث تشدید این عارضه می‌شوند، بنابراین باید به کمک درمان‌های خانگی این عارضه را از بین ببرید یا از بوجود آمدن آن جلوگیری کنید. در این مقاله از سایت آرایشیک روش‌هایی خانگی برای از بین بردن خطوط اخم را به شما ارائه می دهیم:

 

۶ روش خانگی برای از بین بردن خط اخم

* سعی کنید در ساعاتی که آفتاب می‌تابد از منزل بیرون نروید و اگر هم مجبور به ترک منزل شدید از کرم‌ها و کلاه‌های ضد آفتاب استفاده کنید تا از اخم کردن شما در آفتاب جلوگیری کنند.

* همیشه سعی کنید در زمان استرس یا ناراحتی حالت صورت خود را تغییر دهید و به جای اخم کردن ابروهای خود را بالا ببرید و به این حالت عادت کنید تا پوست شما خطوط عمودی اخم به خود نگیرد.

* از کرم‌های لایه بردار حاوی اسیدهای هیدروکسی آلفا به روی خطوط اخم خود بمالید تا سلول‌های مرده ی پوست از روی خطوط اخم از بین رفته و سلول‌های جدید جایگزین آن‌ها شوند.

* در رژیم غذایی روزانه‌ی خود از میوه‌ها و سبزیجات تازه، مکمل‌های مولتی ویتامین و آب زیاد استفاده کنید زیرا باعث جلوگیری از به وجود آمدن چروک‌های پوستی می‌شوند.

* حتما هر شب خواب کافی داشته باشید، ۷ الی ۸ ساعت هر شب، زیرا خواب کافی باعث جلوگیری از بروز چین و چروک روی پوست می‌شود.

* هفته‌ای چند مرتبه، شب‌ها روغن نارگیل به روی خطوط اخم پوست خود بمالید، زیرا روغن نارگیل با هیدراته کردن عمیق پوست کمک بزرگی درکاهش و از بین بردن خطوط اخم می کند.

 

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink