یزدانی شانسی برای بازی‌های آسیایی نداردنیوزستان مهر: رضا یزدانی بعد از بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو، پای مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد و تا اوایل سال جاری، روند درمانی و تمرینات سبک خود را طی می‌کرد. او که در اندیشه بازگشت به تیم ملی بود با امید و انگیزه فراوانی به تمرینات سنگین‌تر روی آورد و زیر نظر محمود اسماعیل پور در شهرستان جویبار تمرین می‌کرد.

پلنگ جویبار در حالی تمریناتش را با جدیت ادامه می‌داد که قرار بود در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد به میدان برود، اما درست یک هفته قبل از این رقابتها، دوباره دچار مصدومیت نسبتا جدی از ناحیه کمر شد. گویا یزدانی هنگام تمرین در قسمتی از تشک کشتی که خیس شده بود، تعادلش را از دست داده و زمین می‌خورد. همین اتفاق باعث شد تا او دوباره فرصت حضور در رقابت‌های انتخابی را از دست دهد و با درخواست کتبی از هیات کشتی استان مازندران و فدراسیون کشتی به دنبال فرصتی دوباره برای اثبات توانمندی خود شود.

هر چند شورای فتی تیم‌های ملی کشتی آزاد پیش از رقابت‌های انتخابی با جدیت اعلام کرد، مدعیان غایب فرصتی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی ندارند، اما یزدانی معتقد است غیبت او موجه بوده و با اتیشن به مستندات پزشکی می‌توان فرصت دوباره‌ای به وی داد.

با این وجود اظهارات رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی پس از رقابت‌های انتخابی، تکلیف او را مشخص کرد و گویا یزدانی فعلا باید ایده حضور در تیم ملی و بازی‌های آسیایی جاکارتا را بزند. لایق در این خصوص اعلام کرد یزدانی درخواستی را به فدراسیون ارائه داده، اما هنوز هیچ پاسخی از سوی کادر فنی و شورای فنی در این خصوص به وی داده نشده، اما آنچه مسلم است فعلاً همین نفرات برتر رقابت‌های انتخابی به بازی‌های آسیایی اعزام خواهند شد.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink