گلف بازی در کنار آتشفشان فعال +تصاویر


با وجود هشدار‌ها و دستور به ترک محل از سوی مسئولان در ایالت هاوایی آمریکا به سبب فعال شدن آتشفشان کیلاویا به نظر می‌رسد که اوضاع از نظر این بازیکنان گلف آنقدر‌ها هم خطرناک نیست.

جام جم آنلاین: مجموعه عکس‌های جالبی از جزیره‌ی (بیگ آیلند) در هاوایی منتشر شده که در آن بازیکنان گلف را نشان می‌دهد که در آرامش گلف بازی می‌کنند و پشت سر آن‌ها دود غلیظ و سیاه بزرگ آتشفشانی به چشم می‌خورد. در حال حاضر انفجار آتشفشان کیلاویا باعث نابودی کامل خانه‌ها شده و باعث گشته تا بسیاری از مردم خانه‌های خود را خالی کنند و این موضوع بخش گردشگری در هاوایی را تهدید می‌کند. روز سه شنبه ستون‌های خاکستر آتشفشانی تا ارتفاع ۱۲ هزار فوت در هوا بالا رفتند. زمین شناسی آمریکا درباره‌ی فوران بزرگ پیش روی دیگری هشدار داده، اما به نظر می‌رسد همه از این موضوع نگران نیستند.

فوران آتشفشان از ماه می‌سال جاری آغاز شده و ۳۷ ساختمان را از بین برده است. گزارش‌ها از باز شدن شکاف‌های جدید در آتشفشان هاوایی گزارش می‌دهند و این باعث شده تا گدازه‌های تازه و صخره‌های داغ با صدایی ترسناک فوران کنند. با وجود این که زمین شناسی از بروز شکاف‌های بیشتری نیوز می‌دهد، بسیاری از ساکنان ترجیح می‌دهند تا در خانه‌های خود بمانند و آنجا را ترک نکنند.

 

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink