گرانی بیداد می‌کند، اما دولت مشغول توچال‌گردی است


نیوزستان فارس: در این هفته‌ها و روز‌ها که گرانی‌ها بیداد می‌کند به جای اینکه شما و دولت جناببیست را مشغول تلاش برای حل مشکلات پولی ببینیم با کمال تعجب شاهد هستیم شما با چند وزیر و مسئول کشوری به تله‌کابین توچال برای تفریح رفته‌اید!

جمعی از طلاب، اساتید و فضلای حوزه علمیه قم در نامه‌ای به رئیس‌جمهور درباره وضعیت نابسامان پولی و عدم مدیریت دولت در این خصوص هشدار دادند:.

متن این نامه بدین شرح است:

إِنَّمَا السَّبِیلُ عَلَى الَّذِینَ یَظْلِمُونَ النَّاسَ وَیَبْغُونَ فِی الْأَرْضِ بِغَیْرِ الْحَقِّ ۚ. أُولَٰئِکَ لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ/ شوری ۴۲

مجازات بر کسانی است که به مردم ستم می‌کنند و در زمین به ناحق ظلم روا می‌دارند؛ برای آنان عذاب دردناکی است!

جناب دکتر روحانی ریاست محترم جمهور

وضعیت نابسامان پولی که هر روز به وضعیت بدتری می‌رسد مردم عزیز و صبور ایران اسلامی مخصوصا طبقات ضعیف جامعه را به طور شدیدی مورد فشار و اذیت قرار داده است.

دلار نزدیک به ۱۰ هزار تومان رسیده است و سکه نزدیک است به مرز ۳ میلیون تومان برسد. وضعیت آب شهر‌های مظلوم جنوب کشورمان مخصوصا شهر آبادان به بحران رسیده است.

مردمی که به شما رای داده اند از شما و دولت شما توقع انجام فبیستت درست و صحیح برای کاهش مشکلات پولی کشور همان طور که در انتخابات وعده داده بودید؛ داشتند، ولی متاسفانه رویه شما و دولت شما کاملا به عکس بوده است.

رهبری معظم انقلاب بار‌ها بر روی اقتصاد درون‌گرا که متکی بر حمایت از تولید داخلی است تاکید داشته اند، ولی متاسفانه روند فبیستت شما فقط برای برجام و حفظ برجام بوده که عملا شاهد گشایش خاصی در کشور نبودیم. برجام قرار بود کلیه تحریم‌ها را از بین ببرد خود وسیله‌ای برای تحریم بیشتر کشور گردید.

در این هفته‌ها و روز‌ها که گرانی‌ها بیداد میکند به جای اینکه شما و دولت جناببیست را مشغول تلاش برای حل مشکلات پولی ببینیم با کمال تعجب شاهد هستیم شما با چند وزیر و مسئول کشوری به تله کابین توچال برای تفریح رفته اید!

با این بی‌خیالی از طرف شما نه از کالای ایرانی حمایتی صورت می‌گیرد نه چرخ اقتصاد کشور می‌چرخد بلکه روز به روز به وضعیت بحرانی‌تر می‌رسد.

دولت شما هم عملا کشور را رها کرده است و به توچال گردی روی آورده است یا از فرصت جام جهانی استفاده کرده و درب ورزشگاه‌ها را به روی زنان باز کرده تا به خیال خود مردم گرانی دلار و سکه و این اوضاع بغرنج پولی را فراموش کنند!

مجلس محترم که با خیال راحت‌تر در این اوضاع سخت به تعطیلات دو هفته‌ای می‌رود.

ما طلاب، اساتید و فضلای حوزه علمیه قم به شما هشدار می‌دهیم که طبق آیه ۴۲ شوری این روند فعلی دولت شما و همچنین مجلس، مصداق ظلم به مردم مظلوم و صبور ایران اسلامی می‌باشد و خدای متعال وعده عذاب دردناک برآن مقرر داشته است.

والعاقبه للمتقین

جمعی از طلاب، اساتید و فضلای حوزه علمیه قم

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink