ولایتی درگذشت حجت‌الاسلام احمدی را تسلیت گفت


نیوزستان مهر: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در پیامی درگذشت مرحوم حجت‌الاسلام احمدی، عضو پیشکسوت شورای بیست انقلاب فرهنگی را تسلیت گفت.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در پیامی درگذشت مرحوم حجت‌الاسلام احمدی، عضو پیشکسوت شورای بیست انقلاب فرهنگی را تسلیت گفت.

متن پیام علی‌اکبر ولایتی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

نیوز ارتحال روحانی جلیل القدر، شخصیت عالم و ارزشمند جناب حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد احمدی عضو موثر و پیشکسوت شورای بیست انقلاب فرهنگی و رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

مرحوم دکتر احمدی از شاگردان امام خمینی (ره) و علامه طباطبایی و یار امام (ره) و رهبری، همواره در راه اعتلای نظام و انقلاب گام برداشته و عمر با برکت خویش را در مسیر علم، دانش و تربیت تعداد فراوانی از فرهیختگان و عاشقان علم و دانش به کار گرفت و در طول سالیان طولانی عضویت در شورای بیست انقلاب فرهنگی و مسئولیت‌های مختلف علمی در سطوح بیست، منشا خدمات بی نظیری بوده که آثار ماندگار او به نیکی ثبت و ضبط خواهد ماند.

اینجانب درگذشت این عالم وارسته و اندیشمند اخلاق مدار را به حوزه‌های علمیه، جامعه علمی و دانشگاهی، شاگردان و علاقه‌مندان و به ویژه بیت مکرم تسلیت عرض نموده، برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

علی اکبر ولایتی

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink