نوسان نرخ دلار در مهرماه سال ۹۶ + نمودار


نیوزستان میزان: بررسی نرخ ارز در مهرماه ۹۶ نشان می‌دهد که میانگین ارزش دلار به واسطه ۲۴ روز کاری در مهرماه رقم ۳ هزار و ۹۷۰ تومان بوده که نسبت به شهریور ماه همان سال، ۸۷ تومان افزایش قیمت را به همراه داشته است.

در این میان بیشترین نرخ دلار در بازار آزاد مربوط به ۱۷ مهرماه با رقم ۴ هزار و ۴۱ تومان بوده است که نسبت به میانگین قیمت دلار، ۳۷ تومان افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

همچنین کمترین قیمت دلار در اولین روز مهرماه با رقم ۳ هزار و ۸۹۳ تومان، حدود ۷۷ تومان کمتر از میانگین قیمت دلار بوده است.

لازم به ذکر است که نرخ دلار در اولین روز مهرماه ۹۶ با نرخ اعلام شده کار خود را در حالی آغاز کرد که با شیب نسبتا تندی از کانال ۳ هزار تومانی در نیمه‌های ماه به کانال ۴ هزار تومانی رسید و تا آخر ماه در همین کانال باقی ماند.

گفتنی است نرخ دلار در مهرماه ۹۶ با اُفت و خیز فراوان سرانجام با نرخ ۴ هزار و ۱۱ تومان در آخرین روز ماه به کار خود پایان داده است.

نگاه اجمالی به نمودار نرخ ارز در مهرماه ۹۶ نشان می‌دهد که روند قیمتی دلار در ابتدای ماه سیر صعودی داشته و از اواسط ماه بعد از اوج گیری و رد کردن قیمت ۴ هزار و ۴۱ تومان، سیر نزولی به خود گرفته است و در آخرین روز‌های کاری ماه با شیب کندی به کار خود پایان داده است.

براساس این گزارش دلار از کمترین نرخ در مهرماه ۹۶ یعنی ۳ هزار و ۸۹۲ تومان تا بیشترین قیمت یعنی ۴ هزار و ۴۱ تومان حدودا ۱۴۹ تومان اختلاف قیمت داشته است.

 

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink