نوسان نرخ دلار در آذرماه سال ۹۶ +نمودار


نیوزستان میزان: بررسی نرخ دلار در آذرماه سال ۹۶ نشان می‌دهد که میانگین ارزش دلار به واسطه ۲۵ روز کاری در این ماه رقم ۴ هزار و ۱۷۲ تومان بوده که نسبت به مهر ماه افزایش قیمت داشته است.

در این میان بیشترین نرخ دلار در بازار آزاد مربوط به ۲۱ آذرماه با رقم ۴ هزار و ۲۲۰ تومان بوده است که نسبت به میانگین قیمت دلار در ماه قبل از آن، افزایش قیمت را نشان می‌دهد.

همچنین کمترین قیمت دلار در روز‌های پنجم و ششم آذرماه با رقم ۴ هزار و ۱۱۸ تومان، حدود ۵۴ تومان کمتر از میانگین قیمت دلار در ماه قبل بوده است.

لازم به ذکر است که نرخ دلار در اولین روز آذرماه با نرخ ۴ هزار و ۱۲۱ تومان کار خود را در حالی آغاز کرد که با شیب نسبتا ملایمی با افزایش قیمت روبرو شد و این روند تا ۲۳ آذرماه ادامه دار بود و بعد از آن با روند نزولی همراه شد و تا آخرین روز‌های آذرماه با اُفت و خیز اندکی مواجه شده است.

گفتنی است نرخ دلار در آذرماه با اُفت و خیز بسیار سرانجام با نرخ ۴ هزار و ۱۹۴ تومان در آخرین روز ماه به کار خود پایان داده است.

بررسی نرخ دلار در آذرماه نشان می‌دهد که ارزش این ارز در صرافی‌ها در دامنه ۴ هزار و ۱۱۸ تومان تا ۴ هزار و ۲۲۰ تومان در نوسان بوده است و با اختلاف ۱۰۲ تومان روبرو بوده است.

بر اساس این گزارش نرخ دلار در آذرماه با رشد ۷۳ تومانی روبرو بوده است.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink