لباس‌های یوزنشان تیم ملی کجاست؟نیوز آنلاین:درحالی که قرار بود در اسفند ماه لباس‌های جدید تیم ملی ایران رونمایی شود، هنوز نیوزی از این لباس‌ها نیست. تیم ملی در بازی با تونس هم با همان لباس‌های طرح عادی آدیداس به میدان رفت و نیوزی از لباس‌های سفارش ایران با طرح یوزپلنگ نبود.

ایران که به گفته مسئولان فدراسیون به خاطر قوانین تجارت نتوانسته با این شرکت سرشناس قرارداد اسپانسری ببندد قرار بود لباس‌های جدیدش را در اسفندماه رونمایی کند و احتمالا محموله‌های جدیدش را بتواند برای این بازی‌های فیفا دی استفاده کند، اما هنوز نیوزی از رونمایی لباس‌های مان نیست.

محمدرضا ساکت در آبان ماه گفته بود: «از سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای با شرکت آدیداس منعقد شده بود که پس از مذاکرات رئیس فدراسیون در آلمان با این شرکت، این تفاهم‌نامه رسما به بخش خاورمیانه ارجاع داده و در نهایت امضا شد. در این مدت، لباس تیم ملی توسط شرکت آدیداس تأمین شد و قرار است در تاریخ ۱۰ بهمن ماه لباس تیم ملی در جام جهانی به فیفا ارائه شود. در آن روز، لباس‌های تعیین شده تیم‌ها باید به تأیید فیفا برسد. برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های این کار صورت گرفته است.»

او ادامه داده بود: «در ماه مارس (۱۰ اسفند تا ۱۰ فروردین ۹۷)، طبق برنامه‌ریزی اعلام شده آدیداس از لباس تیم ملی و همچنین کشور‌های تونس و مصر رونمایی می‌کند. دلیل انتخاب این زمان به خاطر نگرانی‌های شرکت مذکور برای رعایت قانون کپی رایت بود. ضمن اینکه در رابطه با کیفیت، طراحی و نوع تکنولوژی استفاده شده لباس نیز، مذاکرات صورت گرفته و همه چیز پیش بینی شده است. قرارداد نهایی و یک ساله هم در ماه جاری مجددا با آدیداس امضا می‌شود. تفاهم نامه‌ای که سال پیش در همین مقطع انجام شد، به قرارداد یک ساله تبدیل می‌شود.»
مدیر تیم‌های ملی فوتبال همچنین از آماده بودن طرح تیم ملی حرف زده و اعلام کرده برای جلوگیری از کپی رایت و محرمانه بودن آن، منتشر نشده است.

با این وجود در فاصله ۷ روز به پایان تاریخ اعلام شده از سوی ساکت، نیوزی از لباس‌های جدید نیست. لباس‌هایی که با تخفیف ۷۰ درصدی به ایران فروخته شدند تا ایران تنها کشوری در میان ۳۲ تیم بازی‌ها باشد که برای بودن در جام جهانی لباس خریده است.

حالا هم هیچ چیزی اعلام نشده درباره طرح جدید لباس‌ها و تقریبا این ظن قوت گرفته که نیوزی از بازگشت یوز ایرانی روی پیراهن تیم ملی مان نباشد و دوباره لباس‌های سفید و قرمز طرح آدیداس را بر تن شاگردان کی روش بکنند.

منبع: نیوزآنلاین

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink