سرقت دو منزل مسکونی با روشی جالب در شهرک ولیعصر


نیوزستان فارس: بعد از ظهر روز گذشته بود که ماموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر در جریان یک فقره سرقت از منزلی در طبقه اول در آدرس خیابان حیدری شمالی کوچه همدانی با روش بالکن روی قرار گرفتند.

براساس دیده‌های افرادی که پلیس را در جریان سرقت قرار داده بودند سارقان با بریدن نرده گل فلزی بالکن و از طریق عبور از لای نرده‌های بالکن که بعد از بریدن نرده گل فلزی قابل عبور شده بود وارد منزل اول می‌شوند.

سارقان با اتیشن به خالی بودن منزل اول و اطمینان از اینکه منزل کناری نیز خالی بوده است پس از خالی کردن منزل اول و برداشتن وسایل گرانبها، به سراغ دیوار مشترک با واحد کناری رفته و با سوراخ کردن دیوار به منزل دوم نیز به راحتی دست پیدا می‌کنند که پلیس با حضور در صحنه و تجسس خانه اولی ماتیشن سوراخ بودن دیوار برای ورود سارقان به منزل بغلی می‌شود.

براساس گفته‌های شهود عینی ساکنان هر دو منزل در ایام عید خانه شان را خالی کرده و برای استراحت به شهرستان رفته بودند که در ایام عید مورد سرقت قرار گرفته بودند.

همچنین گفتنی است با حضور ماموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه قرار شد صاحبخانه‌ها برای طرح شکایت به دادسرا بروند و تشکیل پرونده بدهند.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink