رویکرد این جشنواره کارآفرینی است


نیوزستان فارس: سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان پسر برگزیده سراسر کشور صبح امروز در سالن پوریای، ولی اردوگاه شهید باهنر تهران آغاز شد.

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این مراسم اظهار کرد: حدود ۶ میلیون نفر در مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان شرکت کردند و از امروز بخش نهایی پسران آغاز می‌شود.

وی به رویکرد این مسابقات اشاره کرد و افزود: رویکرد سی و ششمین مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان، مهارت آفرینی و کارآفرینی است.

فولادوند با بیان اینکه دانش آموزان در ۵۰ رشته در این مسابقات شرکت کردند، ادامه داد: رشته‌های این مسابقاتشامل ادبی و پژوهشی (شعر، داستان نویسی، مقاله پژوهشی، کتابخوانی و نقد ادبی)، رسانه و فضای مجازی (وبلاگ نویسی، نشریه الکترونیکی و بازی‌های رایانه‌ای) و هنر‌های نمایشی و فیلم کوتاه (تئاتر صحنه‌ای، تئاتر عروسکی، نمایشنامه خوانی، نقالی و فیلم کوتاه)، هنر‌های دستی و تجسمی (نساجی، سفال و سرامیک، حجم‌سازی، طراحی، آبگینه، خوشنویسی، نگارگری)، هنر‌های معاصر (نقد هنری، طراحی، نقاشی، کاریکاتور، عکاسی، گرافیک، تصویرسازی و پوستر) و هنر‌های آوایی (سرود گروهی، سرود همگانی، تکنوازی، هم‌نوازی، تک‌خوانی) است.

وی اضافه کرد: در حاشیه برگزاری مسابقات، ۳۰ کارگاه با حضور اساتید مجرب برای افزایش دانش و اطلاعات دانش‌آموزان پیش‌بینی شده است.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink