روانشناس روانی جان بازیگر هالیوود را به خطر انداخت


نیوزستان میزان: مجموعه اولین پوستر‌های فیلم سینمایی “سوسپریا” با بازی “داکوتا جانسون” توسط کمپانی پخش کننده این اثر کلمبیا پیکچرز منتشر شد.

سوسپریا فیلمی ترسناک به نویسندگی دیوید کاجگانیچ است که به عنوان نسخه بازسازی شده فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۷۷ نوشته داریو آرجنتو و داریا نیکولودی به‌شمار می‌رود.

روانشناسی دیوانه در برخورد با دختر جوانی که مشکلات خواب و کابوس دارد در ابتدا اعتماد او را جلب می‌کند و بعد از ان طی مراحل درمان مشخص می‌شود که این روانشناس قاتلی سریالی است.

داکوتا جانسون در نقش سوزی بنیون، کلویی گریس مورتس در نقش پاتریشیا هینگل، میا گاث در نقش سارا، تیلدا سوئینتن در نقش مادام بلان، سیلوی تستود در نقش خانم گریفیث، اینگرید کاون در نقش خانم ونداگاست، آنگلا وینکلر در نقش خانم تنر در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی “سوسپریا” به کارگردانی “لوکا گوادانینو” اکران بین الملی خود در سینما‌های امریکای شمالی را اواخر پاییز ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد.

از بازیگران آن می‌توان به داکوتا جانسون، کلویی گریس مورتس، میا گاث و تیلدا سوئینتن اشاره کرد. جسیکا هارپر هنرپیشه نسخه اصلی فیلم نیز در نقش شخصیتی متفاوت ظاهر خواهد شد.

این فیلم روایتی ترسناک از سفر یک معلم آواز به یکی از شهر‌های آلمان (برلین) است که در قطار این شهر اتفاقات هولناکی برای وی به وجود می‌آید.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink