راسل کرو در یک سریال تلویزیونی بازی خواهد کردنیوزستان تسنیم: شبکه تلویزیونی شوتایم قصد دارد سریالی بر اساس زندگی یکی از مغول‌های مشهور رسانه‌ای آمریکا بسازد. این مجموعه هشت قسمتی به زندگی راجر ایلز مدیر سابق شرکت فاکس خواهد پرداخت. سریال مذکور بر پایه کتابی از گابریل شرمن به نام «بلندترین صدای درون اتاق» است که سال ۲۰۱۴ منتشر شده است و داستان ظهور و سقوط این چهره سرشناس و غول عالم رسانه را بیان می‌کند.

برای این فیلم شبکه شوتایم قصد دارد راسل کرو را به قاب تلویزیون بیاورد. ستاره سرشناس فیلم‌های «گلادیاتور» و «یک ذهن زیبا» تاکنون نقش مهمی در مدیم تلویزیون نداشته و اگر توافقات نهایی و منجر به کار شود، اولین بار است که در قالب یک سریال هشت قسمتی میهمان خانه‌های مخاطبان می‌شود.

گفتنی است راجر ایلز که سال ۱۹۹۶ فاکس نیوز را تاسیس کرد تا سال ۲۰۱۶ در راس این شبکه نیوزی بود. اما بعد از اتهامات بیش از ۲۰ زن مبنی بر فساد اخلاقی او در محیط کاری خانه نشین شده و یک سال بعد در منزلش واقع در فلوریدا در گذشت. جالب است بدانید ایلز در ۷۶ سالگی، یک سال قبل از مرگش در مقطعی مشاور رسانه‌ای دونالد ترامپ برای کمپین انتخاباتیش هم بوده است. به نظر می‌رسد ساخت اثری بر مبنای زندگی این شخصیت چندان بی ارتباط با فضای حاکم بر هالیوود و موج افشای رسوایی‌های اخلاقی در بیش از یک سال گذشته نیست.

هنوز اطلاعاتی از شرایط و زمان ساخت این اثر در دست نیست.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink