دراویش آشوبگر به روش داعش عمل کردندباشگاه نیوزنگاران جوان: مهدی چمران رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به اقدامات و اغتشاشات دراویش آشوبگر گنابادی در خیابان پاسداران تهران، اظهار کرد: این گروه دارای افکار منحرفی هستند و امنیت و آرامش ملت را نشانه گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه همه دیدیم که چگونه با یک اتوبوس و به روش داعش فرزندان این کشور را زیر گرفتند، ادامه داد: حقیقتا نیروی انتظامی مظلوم واقع شد و آنان برای آسیب نرسیدن به مردم در جریان این اغتشاشات، از جان‌شان مایه گذاشتند.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: اینکه نیروی انتظامی دست بسته به این معنا که دست به اسلحه نبرد و جلوی دشمن برود، اقدام درستی نیست.

چمران بیان کرد: حرکات و رفتار دراویش آشوبگر نشان می‌دهد که با برنامه‌ریزی قبلی برای ایجاد اغتشاش آمده بودند نه به پلیس و نه به مردم رحم نکردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن درصدد است با برخی برنامه‌ریزی‌ها و تحریکات در کشورمان اغتشاش ایجاد کند، گفت: در واقع هدف از این قبیل رفتار‌ها این است که می‌خواهند وانمود کنند ایران توان حفظ آرامش مردمش را ندارد.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: ایران در دریای ناآرامی‌های جهان، آرام‌ترین و با امنیت‌ترین کشور است و دشمنان نمی‌توانند با این قبیل اقدامات امنیت کشور را بر هم بزنند.

چمران تاکید کرد: ضروری است که دستگاه‌های مربوطه با جدیت و بدون اغماض با اعضای این گروه منحرف برخورد کنند چرا که این مهم مطالبه مردم است.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink