حامی منافقین به تیم حقوقی ترامپ پیوست


نیوزستان تسنیم: رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و حامی گروهک تروریستی منافقین به تیم حقوقی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهوری آمریکا پیوست. 

 

این نیوز روز پنج‌شنبه توسط جی سکولوف، وکیل ترامپ اعلام شد. به گفتۀ او، جولیانی یکی از سه وکیلی است که به‌تازگی به تیم حقوقی شخصیِ دونالد ترامپ پیوسته تا به دفاع از آقای ترامپ در تحقیقاتی بپردازد که از سوی رابرت مولر، دادستان ویژۀ پروندۀ دخالت‌های روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی آمریکا در جریان است.

دونالد ترامپ همواره تاکید دارد که در جریان این انتخابات، هیچ توافقی با روسیه شکل نگرفته است و بر این اساس رابرت مولر را «تعقیب‌گر توهمات» توصیف می‌کند.

پس از اعلام نیوز پیوستن جولیانی به این تیم حقوقی، دونالد ترامپ در بیانیه‌ای رودی جولیانی را فردی فوق‌العاده توصیف و به دوستی بلند مدت خود با او اشاره کرد.

رودی جولیانی پیش از آنکه در سال ۱۹۹۴ میلادی شهردار نیویورک شود، در مقام دادستان فدرال فبیستت می‌کرد. او تا سال ۲۰۰۱ میلادی به کار خود در شهرداری ادامه داد و درنهایت پس از ترک این مسئولیت، به فبیستت در بخش خصوصی روی آورد.

جولیانی از مخالفان سرسخت ایران و از حامیان گروهک تروریستی منافقین است. او به‌تازگی اعلام کرد که «تغییر رژیم» در ایران باید یکی از سیاست‌های رسمی دولت آمریکا باشد.

مارتین و جین راسکین، زوج وکیل ساکن فلوریدای جنوبی نیز دو وکیل دیگری هستند که به جمع حقوقدانان ترامپ پیوسته‌اند. اعضای جدید پس از آن به این تیم اضافه شدند که جان دود، آخرین رئیس تیم حقوقی دونالد ترامپ ماه گذشته استعفا داد.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink