جدیدترین جزئیات از پرونده مهدی جهانگیری


نیوزستان تسنیم: معاون اول قوه قضائیه علت انتقال پرونده مهدی جهانگیری را به‌واسطه مسائل مهم‌تری که این پرونده در تهران داشت، عنوان کرد.

 

حجت‌الاسلام و‌المسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای عصر امروز در نشست نیوزی با اصحاب رسانه استان کرمان اظهار داشت: برای حضور در همایش ملی “پیشگیری از خشونت، چالش‌ها و راهکارها” به استان کرمان سفر کردم.
وی افزود: در این سفر فرصتی پیش آمد تا با شورای تأمین استان و استاندار کرمان جلسه‌ای داشته باشم.
معاون اول قوه قضائیه بیان کرد: استان کرمان چشم‌انداز روشنی دارد و فبیستت‌های خوبی در زمینه پولی در این استان انجام شده و پیشرفت قابل اتیشنی داشته است.

وی افزود: در جلسات همه از همدلی و همراهی مسئولان استان صحبت کردند و در عمل هم این را دیدیم.
حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای با اشاره به روند پرونده مهدی جهانگیری گفت: این پرونده مسائلی را در کرمان و مسائل مهم‌تری را در تهران داشت و نهایتاً با هماهنگی بین دستگاه قضائی کرمان و تهران، این پرونده به تهران منتقل شد، در مرحله تحقیقات مقدماتی است و هنوز کیفرخواستی صادر نشده و بعد اتمام پرونده می‌توان درباره جزئیات این پرونده توضیح داد.

وی در پاسخ به نیوزنگار ما در خصوص طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان گفت: براساس ماده ۱۴۲ قانون اساسی تنها مقام مشخصی، چون سران قوا، وزرا و … اموالشان بررسی می‌شود.

معاون اول قوه قضائیه گفت: این طرح فعلاً به صحن مجلس نیامده و زمانی که کامل شود و به صحن بیاید می‌توان در زمینه آن نظر داد.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink