تکذیب یک نیوز جنجالی درباره بن‌سلمان


در پی مخالفت عراقی‌ها با سفر احتمالی «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان به عراق، وزارت خارجه عربستان که در طول چند هفته گذشته هیچ اطلاع رسانی در خصوص این موضوع نکرده بود با انتشار بیانیه‌ای نیوز منتشر شده در خصوص سفر احتمالی بن سلمان به بغداد را تکذیب کرد.

نیوزستان مهر: در پی مخالفت شهروندان عراقی با سفر محمد بن سلمان به عراق و بعد از هفته‌ها سکوت، وزارت خارجه عربستان نیوز مربوط به سفر احتمالی ولیعهد این کشور به بغداد را تکذیب کرد.

به گزارش نیوز ۲۴، در پی مخالفت عراقی‌ها با سفر احتمالی «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان به عراق، وزارت خارجه عربستان که در طول چند هفته گذشته هیچ اطلاع رسانی در خصوص این موضوع نکرده بود با انتشار بیانیه‌ای نیوز منتشر شده در خصوص سفر احتمالی بن سلمان به بغداد را تکذیب کرد.

وزارت خارجه عربستان به نقل از یک منبع مسئول اعلام کرد که گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌ها در خصوص احتمال سفر محمد بن سلمان به عربستان صحت ندارد، اما این مسئول سعودی ضمن استقبال از بهبود روابط بغداد و ریاض اعلام کرده که روابط دو کشور در مدت زمان اخیر در همه سطوح پیشرفت داشته است.

این در حالی است که بعد از انتشار گزارش‌های مربوط به سفر محمد بن سلمان به عراق علاوه بر اعتراضات خیابان، شهروندان عراقی در فضای مجازی هم مخالفت خود با سفر محمد بن سلمان را اعلام کرده بودند، توییتری‌ها و فیسبوکی‌های عراقی با هشتگ «#لا_هلا_ولا_مرحبا» (خوش نیامدی) به استقبال نیوز مربوط به سفر احتمالی ولیعهد عربستان به عراق رفته اند.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink