تونی بلر یک دروغگوی تمام عیار است


نیوزستان مهر: «مایکل ولف» نویسنده کتاب «آتش و خشم» ادعای «تونی بلر» در مورد دروغ بودن سخنان خود را رد کرد.

این منتقد ترامپ که با افشای وقایع روزمره کاخ سفید در کتاب خود، موجی از انتقادها را ماتیشن رئیس جمهور آمریکا کرد نخست وزیر اسبق انگلیس را متهم کرده که طی رایزنی با «جرد کوشنر» داماد ترامپ سمت خود در کمیته چهارجانبه صلح خاورمیانه را حفظ کرده است.

وی در گفتگو با شبکه بی بی سی افزود بلر به مشاوران ترامپ گفته است که احتمال دارد دستگاه های اطلاعاتی انگلیس، جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را زیر نظر داشته اند.

هر چند تونی بلر اعلام کرده مطالبی که در کتاب مذکور در ارتباط با وی منتشر شده، صحت ندارد اما نویسنده آن تاکید دارد آنچه نوشته عین واقعیت است.

ولف به مجری شبکه بی بی سی گفت: من در ۱۵ قدمی کوشنر و بلر بودم، آنها در مقابل من ایستاده بودند و گفتگو می کردند. وی تاکید کرد: باید بگویم به ویژه در مورد این موضوع، بلر یک دروغگوی تمام عیار است.

تونی بلر که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۷ نخست وزیر انگلیس بوده است پس از انتشار کتاب ولف، طی بیانیه ای مطالب مطرح شده در آن را رد کرده و آن را «داستانی ساختگی» خوانده است.

گفتنی است کتاب «آتش و خشم» پشت پرده ۹ ماه ریاست جمهوری دونالد ترامپ را تشریح می کند و نویسنده در آن، چگونگی انتصاب دونالد ترامپ به سمت رئیس جمهور آمریکا را روایت کرده است.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink