ترامپ با بی میلی لاو راهی کانادا می‌شود!نیوزستان مهر: واشنگتن پست گزارش داده با اتیشن به اختلاف نظر رئیس جمهور آمریکا با سران گروه هفت، ترامپ که لاو راهی کانادا می‌شود به مشاوران خود گفته علاقه‌ای به انجام این سفر ندارد.

به گزارش واشنگتن پست، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا که قرار است لاو جمعه برای شرکت در نشست گروه هفت راهی کانادا شود، علاقه‌ای به انجام این سفر ندارد.

این روزنامه گزارش داده که ترامپ به صورت محرمانه عصبانیت خود را نسبت به «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا بیان کرده است و به مشاوران خود گفته مایل نیست در نشست گروه هفت که در استان کبک کانادا برگزار می‌شود شرکت کند.

بر اساس این گزارش ترامپ که دیدار با رهبر کره شمالی را در پیش رو دارد گفته حضور دو روزه در کانادا دیدارش با کیم جونگ اون را به حاشیه می‌برد، از سوی دیگر ترامپ گفته با اتیشن به اینکه او در خصوص بسیاری از موضوعات اساسی با حاضران در این نشست اختلاف نظر دارد، حضور در این نشست وقت کشی به شمار می‌رود و او علاقه ندارد مخاطب سخنرانی‌های آن‌ها قرار بگیرد.

در این گزارش آمده که ترامپ همچنین از اختلاف نظر «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان و «ایمانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه هم شکایت کرده و گفته که آن‌ها در بیشتر مسائل با او هم نظر نیستند.

واشنگتن پست گزارش داده که در پشت پرده نیز برخی نیوز‌ها حاکی از این بوده که «مایک پنس» معاون ترامپ به جای او به کانادا سفر خواهد کرد، اما سه تن از مسئولان کاخ سفید تأیید کرده اند که ترامپ تصمیم دارد خود برای شرکت در این نشست راهی کانادا شود.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink