ترامپ بار دیگر یک مجری زن را به چالش کشیدنیوزستان ایرنا: تارنمای هیل نوشت: ترامپ در جمع گردهمایی تبلیغاتی در پنسیلوانیا ضمن به تمسخر گرفتن شرکت اوپرا وینفری در انتخابات گفت: امیدوار است که این زن میلیاردر آمریکایی در انتخابات سال ۲۰۲۰ نامزد شود.

این اظهارات ترامپ در حالی مطرح شده که اوپرا وینفری آشکارا گفته است که قصد ندارد در انتخابات شرکت کند.

ترامپ گفت: دوست دارم اوپرا پیروز شود. دوست دارم شکستش دهم. نقطه ضعف او را می‌دانم. دوست دارم با او رقابت کنم. این یک تجربه دردناک برای وی خواهد بود.

ترامپ از بیان نقاط ضعف این مجری میلیاردر آمریکایی خودداری و فقط اشاره کرد که در گذشته در برنامه هایش شرکت کرده است.

ترامپ پیشتر نیز به گمانه زنی‌ها در رسانه‌های اجتماعی درباره احتمال رقابت وینفری در انتخابات واکنش نشان داده و گفته بود: امیدوارم اوپرا وینفری در انتخابات شرکت کند تا نقاط ضعف و شکست وی، مثل بقیه آشکار شود.

موسسه راسموسن درنظرسنجی ژانویه (دی) خود اعلام کرد اگر وینفری تصمیم به رقابت بگیرد، در شرایط فعلی، حمایت از او نزد رای دهندگان احتمالی ۱۰ درصد بیشتر از ترامپ است.

به گزارش ایرنا، اوپرا وینفری که به «ملکه میزگرد روزها» شهرت دارد، تهیه کننده، هنرپیشه، مجری و از مشهورترین مجری‌های تلویزیونی آمریکا و جهان است که همچنین در فبیستت‌های خیریه شرکت دارد.

او تاکنون در کار‌های فراوانی فبیستت داشته‌است، اما مهم‌ترین فبیستت وی برنامه تلویزیونی معروف به «اوپرا» بود که بر اساس معرفی سایت ویکی پدیا بالاترین در نوع خود در تاریخ شناخته شده که از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۱۱ پخش می‌شد.

تحلیل گران سیاست معتقدند، پس از آنکه ترامپ در سال ۲۰۱۶ با کمک گرفتن از شهرتش به عنوان یک ستاره تلویزیونی توانست در انتخابات پیروز شود، تصور اینکه کمپینی مشابه توسط اپرا وینفری آغاز شود، دور از ذهن نیست.

با اتیشن به نزدیک بودن وینفری با دمکرات‌ها این امکان وجود دارد که وی در رقابت‌های انتخاباتی درون حزبی دمکرات‌ها در سال ۲۰۲۰ شرکت کند.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink