برجام تحت فشار‌های پولی از بین خواهد رفتنیوزستان تسنیم: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رئیس جمهور فرانسه گفت که برجام تحت فشار‌های پولی از بین خواهد رفت و باید با اقدامات خصومت آمیز ایران مقابله کرد.

به گزارش رویترز، “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با “امانوئل ماکرون” رئیس جمهور فرانسه گفت که برجام خواهد مُرد و باید با اقدامات خصومت آمیز ایران مقابله کرد.

نتانیاهو از فرانسه خواست تا اتیشن خود را به مقابله با اقدامات تهاجمی ایران متمرکز کند.

وی همچنین گفت که نیازی نیست تا پاریس را متقاعد کند تا از برجام خارج شود، چون به هر حال فشار‌های پولی باعث نابودی این توافق خواهد شد.

نتانیاهو در ادامه سفر اروپایی خود به پاریس رفته بود تا با امانوئل ماکرون دیدار کرده و وی را مجاب کند تا از واشنگتن تبعیت کرده و تحریم‌ها را مجددا علیه ایران اعمال کند.

نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با رئیس جمهور فرانسه گفت: من از فرانسه نخواهم خواست تا از برنامه جامع اقدام مشترک خارج شود، چون معتقدم که اساسا این توافق تحت فشار‌های پولی از بین خواهد رفت.

وی افزود: اگر شما یک توافق بدی داشته باشید نباید در آن بمانید به خصوص اگر شاهد آن باشیم که ایران کشور‌ها را یکی پس از دیگری فتح می‌کند و شما نمی‌توانید این را از اقدامات خصمانه ایران در منطقه خاورمیانه جدا کنید.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink