بازگشت به زندگی دختر ۶ ساله توسط تیم اورژانسنیوزستان فارس: سیدجواد موسوی امروز اظهار داشت: به دنبال وقوع تصادف بین دو خودروی سواری در محور مواصلاتی بوشهر به گناوه و اعلام مرکز پیام شهرستان بوشهر، تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پایگاه جاده‌ای چغادک به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور در محل حادثه و در بررسی‌های به عمل‌آمده در صحنه تصادف، با دختربچه‌ای ۶ ساله که از ناحیه سر و صورت آسیب‌دیده و دچار خونریزی و انسداد راه هوایی با خون و ترشحات مخاطی شده بود مواجهه شدیم و به سرعت عملیات احیا و خارج کردن مایعات از راه هوایی بیمار آغاز شد.

تکنسین اورژانس ۱۱۵ بوشهر تصریح کرد: پس از تلاش بی‌وقفه موفق به باز کردن راه هوایی کودک و جلوگیری از خفگی او شدیم و در ادامه انجام اقدامات درمانی در محل با بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر جهت انتقال هماهنگی به عمل آمد.

موسوی ادامه داد: این مصدوم در حال حاضر پس از انجام جراحی توسط جراح مغز و اعصاب مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در بخش مراقبت‌های ویژه این مرکز بستری است.

گفتنی است، سید جواد موسوی و وحید کشاورز اعضای تیم عملیاتی پایگاه اورژانس جاده‌ای چغادک شهرستان بوشهر روز گذشته در یک عملیات، موفق به نجات جان کودک ۶ ساله شدند.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink