این نوشیدنی چربی‌های شکمتان را از پای در می‌آورد


سرویس سبک زندگی لاو: چربی شکمی یک تهدید جدی برای سلامتی بدن محسوب می‌شود چربی در اطراف ناحیه میانی یک عامل خطر برای بیماری قلبی، دیابت نوع ۲، و حتی برخی از انواع سرطان‌ها است.  رژیم غذایی گیاهی در سلامت بدن و بهبود عملکرد تمام اعضای حیاتی و هم زمان آب شدن چربی شکم نقش موثری ایفا می‌کند. به نقل از بهداشت نیوز بخوانید.

ما به شما یک نوشیدنی سالم از مواد تازه توصیه می‌کنیم که به طور شگفت آوری در باریک شدن سایز دور کمر و آب شدن شکم تاثیرگذار است، اما جالب‌تر از آن این است که این معجون در زمانی که خوابید چربی دور شکمتان رامی سوزاند.

ترکیب آناناس وکرفس به دلیل وجود آنزیم‌هایی که باعث تحریک هورمون چربی سوز در بدن می‌شوند یک انتخاب ایده آل برای کسانی است که تمایل دارند چربی‌های شکمی و دور کمرشان بدون فبیستت‌های عجیب و غریب آب شده و اندام زیبا داشته باشند.

استفاده زنجبیل به خصوص در طولانی مدت در کاهش وزن و از بین رفتن چربی‌های اضافی موثر است این ماده مغذی بیست قند خون را تنظیم کرده، حاوی مقدار بالایی فیبر بوده و حساسیت بدن به انسولین را بهبود می‌بخشد.

مصرف روزانه سبزی‌های تازه به تامین ویتامین‌های مغذی بدن کمک کرده و قند خون خود را افزایش نمی‌دهد.

نوشیدن این معجون خارق العاده قبل از به رختخواب رفتن باعث می‌شود که چربی‌های اضافی بدن و شکمتا در خواب آب شود همچنین در طول روز به دلیل مواد مفید موجود در این معجون کمتر به خوردن مواد قندی و نشاسته‌ای نیاز پیدا می‌کنید.

این معجون شگفت انگیز نفخ و یبوست را از بین برده و به بهبود عملکرد سیستم گوارش بدن کمک می‌کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی معجزه آسا:

۱/۲ فنجان آناناس

کرفس ۱ ساقه

زنجبیل یک بند انگشت (۲ سانتی متر)

۵-۶ برگ نعناع

کلم یا اسفناج (۱/۲ فنجان خرد شده)

آب ۱/۳ فنجان

دستورالعمل:

مواد تشکیل دهنده را در مخلوط کن با هم ترکیب کنید، حال این معجون خوشمزه و معجزه آسا آماده مصرف است.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink