ایران یک – چین صفر؛ پیروزی شاگردان کولاکوویچ در ست اول


نیوزستان فارس: تیم ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال از ساعت ۱۶ به وقت تهران در سالن اوفا آرنا به مصاف تیم ملی چین رفت.

ایگور کولاکوویچ برای شروع این مسابقه از ترکیب معروف، فائزی، شفیعی، عبادی پور، قائمی، غفور استفاده کرد و در طرف مقابل رائول لوزانو هم جیانگ، جی، ژان، لیو، رائو، میائو را برای شروع مسابقه وارد زمین کرد.

ایران در دو هفته ابتدایی موفق به کسب ۲ پیروزی شده و ۴ شکست هم در کارنامه شاگردان کولاکوویچ ثبت شده است. در سوی دیگر تیم ملی چین هم در ۶ بازی ابتدایی خود موفق به کسب ۲ پیروزی و ۴ شکست شده و به دلیل کسب امتیاز بیشتر نسبت به تیم ایران، در رده دهم جدول رده‌بندی قرار دارد.

تیم ملی چین در هفته دوم مسابقات با شکست فرانسه دست به شگفتی بزرگی زد و پیش از این نیز در هفته اول که میزبان بود موفق شد آرژانتین را شکست دهد و با تیم ملی آمریکا نیز رقابت بسیار نزدیک و فشرده‌ای داشت که در نهایت با شکست این تیم همراه شد.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران

تیم ملی ایران شروع خوبی داشت و توانست در امتیاز ۸ بر ۶ به سود خود تیم‌ها را به وقت استراحت فنی اول راهی کند. در امتیاز ۱۱ بر ۷ به سود ایران لوزانو درخواست وقت استراحت فنی کرد. برتری ایران ادامه پیدا کرد تا در امتیاز ۱۶ بر ۱۳ تیم‌ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. تیم ایران در این ست رد سرویس بسیار خوب عمل کرد و چینی‌ها در دریافت و حمله شرایط خوبی نداشتند. ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود لاو از ساعت ۱۶ باید به مصاف برزیل برود.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink