ایران باید از برجام خارج شود


نیوزستان فارس: محمدعلی پور مختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: دولت باید با اقتدار در مقابل آمریکا رفتار کند و ضمن دفاع از حقوق ملت ایران در برجام، بر مواضع خود بیاستد و هرگز عقب نشینی نکند.

وی با اشاره به آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در صحن مجلس، از این اقدام حمایت کرد و گفت: در مقابل زور گویی‌های آمریکا باید ایستادگی کرد و از موضع قدرت سخن گفت.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با بیان اینکه اعتماد به آمریکا اشتباه بوده، تاکید کرد: باید همه توان خود را برای مقابله با آمریکا بکار گیریم و به هیچ وجه اعتمادی به این کشور نداشته باشیم.

پورمختار افزود: خروج آمریکا از برجام یک فرصت برای دولت ایران است و باید از این فرصت و پشتوانه قوی مردمی که مظهر اقتدار ملی است، حداکثر بهره را برد.

وی با بیان اینکه دولت نباید نگران خروج آمریکا از برجام باشد، افزود: مردم حامی نظام و دولت هستند و جای هیچ نگرانی نیست.

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از اقداماتی که دولت و دستگاه دیپلماسی در شرایط فعلی باید انجام دهد این است که به اروپا بفهماند که آمریکا با بد عهدی و بد قولی‌های خود، شما را هم بی ارزش کرد. شما قرارداد امضاء کردید، اما آمریکا با خروج خود، شما را هم بی حیثیت کرده است.

پورمختار افزود: امروز همه جهان می‌دانند که به رغم توافق بین المللی، این آمریکاست که به هیچ قانون و توافقی پایبند نیست و اعتماد به این کشور بی فایده است.

ترامپ سه شنبه شب رسما خروج آمریکا از برجام را اعلام کرد.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink