اشتباه پرسپولیسی‌ها در خوشامدگویی به رئیس فیفا +عکسنیوزستان فارس: بازیکنان تیم استقلال ساعت ۱۴ وارد ورزشگاه ازادی شده و به شدت مورد تشویق قرار گرفتند.

وضعیت نمازخانه‌های ورزشگاه آزادی روز دربی بیشتر به شکل خوابگاه در آمده و همین موضوع باعث ناراحتی برخی از تماشاگران شد. هوادارانی که قصد برپایی نماز را داشتند وقتی به نمازخانه مراجعه کردند ماتیشن شدند که تعدادی از تماشاگران در نمازخانه‌ها خوب هستند که همین موضوع باعث شد نمازگزاران در بیرون از جایگاه به برپایی نماز مشغول شوند. تصاویر فوق نشان می‌دهد که روز گذشته نمازخانه‌ها به چه شکلی بوده و امروز به چه حالتی در آمده است.

 فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ در جایگاه ویژه حضور دارد.

 امید نورافکن و میلاد زکی پور دو بازیکن استقلال به محض ورود تیمشان به ورزشگاه در زمین حاضر شده و پس از بازدید نحوه استقرار تماشاگران به رختکن برگشتند. نورافکن وقتی با تشویق تماشاگران رو به رو شد به پیراهن استقلال بوسه زد.

میگوئل کولی و جیری ساناک دو مربی استقلال با استقبال هواداران این تیم وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شدند و برای تماشاگران دست تکان دادند.

 طرفداران پرسپولیس پرچمی را برای خوشامدگویی به ایفانتینو به احتزاز در آوردند که در ابتدا باعث به وجد آمدن آن‌ها شد، اما ثانیه‌هایی بعد آن‌ها ماتیشن شدند این پرچم به شکل بر عکس باز شده و به همین دلیل مجبور شدند پرچم خود را جمع کنند. قرار است پرسپولیسی‌ها دوباره پرچم را به شکل درست باز کنند.

دیدار دو تیم از ساعت ۱۵:۴۵ آغاز می‌شود.

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink