آزمون جزو ۵ بازیکن برتر آسیا در جام جهانی


نیوزستان فارس: سایت sportskeeda پنج بازیکن جوان آسیایی را که انتظار می‌رود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدرخشند، اعلام کرد که سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان در صدر این جوانان قاره کهن قرار داشت.

سایت sportskeeda درباره آزمون نوشت: بسیاری از کارشناسان فوتبال معتقدند که سردار آزمون بهترین بازیکن جوان کنونی قاره آسیا است. مهاجم گلزن ایرانی به همراه تیم ملی کشورش آمار خوبی دارد، چون در ۳۱ بازی ۲۳ گل به ثمر رسانده است. او در واقع پنجمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی ایران است.

آزمون را وارث علی دایی، اسطوره تیم ملی ایران توصیف کرده اند. او با زدن ۱۱ گل در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی بهترین گلزن تیمش شد. تابستان به روسیه خواهد آمد در حالی عملکرد خوبی را به همراه تیم ملی ایران در بازی‌های اخیر داشته است و موفق شده در ۹ بازی اخیر ۸ گل به ثمر برساند.

این بازیکن ۲۳ ساله در باشگاه روبین کازان بازی می‌کند. او از سوی بسیاری از باشگاه‌ها پیشنهاد دارد. این امری عجیب نیست، چون فصلی بسیار بیست را در سال گذشته با روستوف پشت سر گذاشته بود. البته او در این فصل برای روبین کازان کم بازی کرده است و در این فصل ۴ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس گل داده است.

ایران در جام جهانی در گروه سختی قرار داد، چون با پرتغال، قهرمان اروپا و اسپانیا، قهرمان جهان در سال ۲۰۱۰ همگروه است. علی رغم این انتظار می‌رود که شاگردان کی روش شگفتی سازی کنند. در این تورنمنت اتیشن‌ها به سردار آزمون به عنوان اولین تجربه واقعی اش در میدان جهانی بیشتر خواهد شد.

آزمون جزو ۵ بازیکن برتر آسیا در جام جهانی

این مطلب در اخبار. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink